Украсно перниче

390.00 ден

Изберете украсни перничиња кои ќе го разубават вашиот дом и ќе му дадат нов модерен изглед на вашето омилено катче.

Нема на залиха

Compare

Опис

Изберете украсни перничиња кои ќе го разубават вашиот дом и ќе му дадат нов модерен изглед на вашето омилено катче.
Перничињата ги добивате наполнети.

Димензии: 40x40cm
Достапни дезени: Mr, Mrs, Мерлин Монро, Одри Хепберн, Велосипед 1, Велосипед 2

ВЕ МОЛИМЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА НАВЕДЕТЕ КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Украсно перниче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…