Ултра модерна LED завеса со 10 сијалици 3m

1,590.00 ден

Ултра модерна LED завеса со 10 сијалици 3m.

Додадете дополнитешна новогодишна атмосфера во вашиот дом или деловен простор со ултра модерната LED завеса.
Compare

Опис

Ултра модерна LED завеса со 10 сијалици 3m.

Додадете дополнитешна новогодишна атмосфера во вашиот дом или деловен простор со ултра модерната LED завеса. Модерни,артистички, безбедни за животната средина, лесни и што е најважно долготрајни и економични.
Завесата е составена од 10 топки со сребрени ѕвездички во внатрешноста, различна висина, поврзани со лед лента.
Достапни бои: жолта и ладна бела

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ултра модерна LED завеса со 10 сијалици 3m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…