Универзален селфи стик со Wireless далечински управувач

490.00 ден

Универзален селфи стик со Wireless далечински управувач. Ултра-компактен дизајн. Во затворена позиција: 18,5cm (за лесно носење во вашиот џеб или торба), растегнат: 68cm.

Compare

Опис

Универзален селфи стик со Wireless далечински управувач. Ултра-компактен дизајн. Во затворена позиција: 18,5cm (за лесно носење во вашиот џеб или торба), растегнат: 68cm. Прилагодлива глава – можете да го поставите вашиот паметен телефон на 270 степени за да го добиете најдобриот агол за да направите групна фотографија
Премиум квалитет – дизајниран според највисоките стандарди
Вграден Bluetooth далечински управувач, домет до 6m. Алуминиумска рачка со целосно прилагодлив приклучок за телефон со ротација од 360 степени.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Универзален селфи стик со Wireless далечински управувач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…