Фолија балони бројки 101cm 1+1 гратис

390.00 ден

Фолија балони бројки, идеални за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.

Compare

Опис

Фолија балони бројки, идеални за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Големина: 101cm
Достапни бои: сребрена и златна
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОИ БРОЈКИ ВО КОЈА БОЈА ВИ СЕ ПОТРЕБНИ!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фолија балони бројки 101cm 1+1 гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…