Купи!

Четка 2 во 1 со бришач

Original price was: 690.00 ден.Current price is: 390.00 ден.

Четка 2 во 1 со бришач. Четката за чистење доаѓа во функција 2 во 1, што е четка за чистење и гумена четка.

Compare

Опис

Четка 2 во 1 со бришач. Четката за чистење доаѓа во функција 2 во 1, што е четка за чистење и гумена четка. Цврстите влакна за чистење се користат за чистење на подот, по миењето на подот, можете лесно да го изгребете со гумена гума.
Цврсти влакна во форма на V
Четката за чистење плочки е дизајнирана со тврди влакна во форма на V, таа е специјална за чистење на тешко достапни агли, вкрстени споеви, празнини и пукнатини во бањата и кујната. Продолжна лента за вкрстени пукнатини, високи и ниски празнини, агли итн. Ефикасно ги отстранува дамките, тврдоглавата нечистотија, нечистата вода и прашината на подот или ѕидот без оштетување.
Ротирачка глава од 120°
Главата на четката може да се ротира за 120 степени на зглобот за да ви даде најдобар агол за сите работи за длабоко чистење. Можете да ја откачите долгата рачка за да го исчистите отворот на мијалникот или долната шина на прозорецот.
Прилагодлива должина на рачката
Може да се продолжи до 110 см. Доволно долго за чистење без свиткување или клекнување или качување. Внимавајте на грбот! Зачувај ги колената! Рачките на четките за чистење плочки во бањата лесно се преклопуваат и лесно се поврзуваат цврсто. Четка за бања со долга прилагодлива рачка.
Издржливи и квалитетни
Четки се отпорни на абење, силни и не се кршат лесно. Цврстите рачки од нерѓосувачки челик никогаш нема да рѓосуваат и се подготвени за долготрајна употреба. Влакната се крути и нема да се виткаат или деформираат. Четката има отвор за висење за вертикално складирање и сушење.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Четка 2 во 1 со бришач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…