Купи!

Чипс Сечило за Компир

890.00 ден

Чипс Сечило за Компир, направено од високо квалитетен 18/8 не рѓосувачки челик, овој ” Чипс Сечило за Компир ” прави одлични форми на чипс компир во две димензии и големини.

Compare

Опис

Чипс Сечило за Компир, направено од високо квалитетен 18/8 не рѓосувачки челик, овој ” Чипс Сечило за Компир ” прави одлични форми на чипс компир во две димензии и големини. Машината се расклопува, лесна е за чистење и плус може да се стави директно во машина за миење садови.
Карактеристики на производот:
-Изработено од 18/8 нерѓосувачки челик со цврсти пластични додатоци.
-Заменливите калапи создаваат две различни големини на чипсови – 12 × 12mm или 9 × 9mm.
-Гумените ногарки ја спречуваат машината да не се лизне.
-Безбедно миење.
Комплетот вкулува :
-Чипс Сечило за Компир
-Решетка за сечење од 9 × 9мм.
-Решетка за сечење од 12 12мм.
-Димензии: 26 × 9,5 × 12,5 см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чипс Сечило за Компир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…