Шолја со капаче маче

490.00 ден

Шолја со капаче маче која сигурно ќе изнуди насмевки на вашите лица. За совршено послужено кафе, чај, млеко или друг топол напиток. Сетот се состои од една шолја со капаче маче и лажиче спакувана во кутија.

Compare

Опис

Шолја со капаче маче која сигурно ќе изнуди насмевки на вашите лица. За совршено послужено кафе, чај, млеко или друг топол напиток. Сетот се состои од една шолја со капаче маче и лажиче спакувана во кутија.
Идеална идеа за креативен подарок.
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ШОЛЈА ВИ Е ПОТРЕБНА ВО СПРОТИВНО ЌЕ ВИ БИДЕ ПРАТЕНА ПО СЛУЧАЕН ИЗБОР!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шолја со капаче маче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…