Ѕидна сушара за облека

1,550.00 ден

Совршена за внатрешна или надворешна употреба, сушарата е силна и издржлива за да можете да ја оставите вашата перена облека надвор во топол ден и да бидете сигурни дека нема да завршат на подот.

Compare

Опис

Ѕидна сушара за облека, совршена за внатрешна или надворешна употреба. Силна и издржлива за да можете да ја оставите вашата перена облека надвор во топол ден и да бидете сигурни дека нема да завршат на подот. Сушарата има доволен простор за сушење, можете да ја користите за облека, крпи, чорапи.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ѕидна сушара за облека”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…