Јас сум Луна ранец

790.00 ден

Јас сум Луна ранец, идеален за оние кои бараат квалитетни производи за најмалите.
Вистинско задоволство за вашето девојче ќе биде да ги понесе сите потреби работи на училиште во овој извонреден ранец.
Compare

Опис

Јас сум Луна ранец, идеален за оние кои бараат квалитетни производи за најмалите.
Вистинско задоволство за вашето девојче ќе биде да ги понесе сите потреби работи на училиште во овој извонреден ранец. Одличен моден додаток за секое модерно девојче.
Препорачана возраст: 3+
Димензии: 30x38x16cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Јас сум Луна ранец”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…