Јорган 200x230cm

1,390.00 ден

Супер квалитетен, модерен и практичен двоен јорган достапен во три дезени.

Compare

Опис

Супер квалитетен, модерен и практичен двоен јорган достапен во три дезени.
Материјал на изработка: силиконско лио обложено со меко и квалитетно платно.
Достапни бои: розева, виолетова и сива боја
Димензии: 200х230cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Јорган 200x230cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…