Ќебе за спална 200х240cm

1,690.00 ден

Ќебе за спална 200х240cm. Бидете во тренд со најновите високо квалитетни еднобојни дупли плишани ќебиња. Гравиран плиш кој ќе ви пружи комфорт и стил истовремено и тоа по супер достапна цена!

Compare

Опис

Ќебе за спална 200х240cm. Бидете во тренд со најновите високо квалитетни еднобојни дупли плишани ќебиња. Гравиран плиш кој ќе ви пружи комфорт и стил истовремено и тоа по супер достапна цена! Се што ви е потребно во студените денови кои следат. Произведен по врвни стандарди на квалитет специјално за потребите на нашиот пазар.

Димензија: 200х240cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ќебе за спална 200х240cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…