2 во 1 Детски Доктор сет

990.00 ден

2 во 1 Детски Доктор сет, местото каде вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.

Нема на залиха

Compare

Опис

2 во 1 Детски Доктор сет, местото каде вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Овој доктор сет магично се собира! Уникатна ординација кој се претвара во ранче, ги чува сите додатоци и лесно се складира.
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Препорачана возраст 3+год.
Димензии на ранчето собрано:34х27х41.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 во 1 Детски Доктор сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…