2 во 1 креативен сет со автомобили

590.00 ден

Со 2 во 1 креативен сет со автомобили направете си ваши магнети и лепенки за на прозорци.
Бескрајна креативна забава за вашите најмили.

Compare

Опис

Со 2 во 1 креативен сет со автомобили направете си ваши магнети и лепенки за на прозорци.
Бескрајна креативна забава за вашите најмили. Ослободете ја креативност со страниците за боење, налепниците и многу повеќе.
Погоден за деца од 4+ години.

Димензии на производот: 6 x 56 x 35 cm

Карактеристики:
Загарантирана забава
Стимулира имагинација
Развива креативност
Одличен и совршен подарок

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 во 1 креативен сет со автомобили”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…