2 во 1 релаксатор клацкалка

3,300.00 ден

Поддржете го раниот развој на вашето малечко со овој импресивен 2 во 1 релаксатор клацкалка. Може да се користи како релаксатор со вибрации во статична состојба и како клацкалка.

Compare

Опис

Поддржете го раниот развој на вашето малечко со овој импресивен 2 во 1 релаксатор клацкалка. Може да се користи како релаксатор со вибрации во статична состојба и како клацкалка. Дизајниран да го разгали вашето бебе кое ќе ги обожува релаксирачките вибрации и лулање. Тука се и играчките за дополнително задоволство и забава на вашето најмило кои ќе му помогнат во развојот на моториката и сетилата.

Овој 2 во 1 релаксатор клацкалка може да се прилагоди во 2 позиции, за максимална удобност на бебето, а лентата за играчки може да се отстрани – како што расте детето.

Лесно може да се фиксира во стабилна состојба за хранење. Безбедносни ремени со 5 точки за максимална безбедност на бебето. Релаксаторот е погоднен за новороденчиња и нагоре.

Потребна е една батерија C за работа (не е вклучено)

– препорачано за максимална тежина до 18kg
– препорачано за минимална тежина од 2.7kg
– димензии: 71.1 x 86.4 x 61 cm
– тежина на производот: 3.9kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 во 1 релаксатор клацкалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…