3 Way Тестер за базенска вода

950.00 ден

3 Way Тестер за базенска вода за истовремено и сигурно мерење на хлор, бром и PH. Внимателно и постојано одржување на базенот е од исклучително значење за да се осигура дека омилената летна активност на вашето семејство нема да биде уништена од алги или други штетни бактерии.

Compare

Опис

3 Way Тестер за базенска вода за истовремено и сигурно мерење на хлор, бром и PH. Внимателно и постојано одржување на базенот е од исклучително значење за да се осигура дека омилената летна активност на вашето семејство нема да биде уништена од алги или други штетни бактерии. Затоа треба да го одржувате вашиот базен постојано во соодветна хемиска рамнотежа.
Мерната единица е лесна за читање на измерените вредности.
Комплетот содржи:
Пластична кутија
Мерна единица
Графички упатства за употреба
2 шишенца со течност

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3 Way Тестер за базенска вода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…