3D Музичка Сложувалка Whirligig Music Box

790.00 ден

3D сложувалка со 29 парчиња. 3D Сложувалка Whirligig Music Boxе со премиум квалитет, во содржина и материјал.

Нема на залиха

Compare

Опис

3D сложувалка со 29 парчиња. 3D Сложувалка Whirligig Music Boxе со премиум квалитет, во содржина и материјал. По составувањето на сложувалката музичката кутија се врти и оваа сложувалка е музичка. Без разлика која е голимината на парчињата секое од нив перефктно се совпаѓа. Секое парче е уникатно. Сложувалката е составена од парчиња со уникатниа форма и ниедно од нив не се повторува.

Димензи:
-15.8 x 14.3 x 14.3cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3D Музичка Сложувалка Whirligig Music Box”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…