5 во 1 мултифункционално креветче

2,500.00 ден

Удобност за вашето бебе во секој момент и секаде со 5 во 1 мултифункционалното креветче. Во време на движење, спиење, промена на пелена.

Compare

Опис

Удобност за вашето бебе во секој момент и секаде со 5 во 1 мултифункционалното креветче. Во време на движење, спиење, промена на пелена.
Лесниот дизајн со преклопување му овозможува на вашето малечко удобно и релаксирачко место за спиење. Предниот панел на креветчето се склопува за лесно и удобно менување на пелена. Страничните панели се изработени од материјал кој дише за проток на воздух.
Користете го мултифункционалното креветче за спиење, како оградичка, кревет за патување, перница за новороденче, комотно детско креветче, комфортно креветче, стол за хранење и што уште не.
Се што ви е потребно за бебето да се чувствува посигурно и пријатно.
 
Димензии отворено: 39x70x12.5cm
Димензии собрано: 39x40x12.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “5 во 1 мултифункционално креветче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…