Купи!

8.5″ LCD табла за цртање и пишување

250.00 ден

Издржлива, ултра лесна 8.5″ LCD табла, со екран чуствителен на допир. Одлична за вашето малечко да црта, вежба задачи и слично.

Compare

Опис

Издржлива, ултра лесна 8.5″ LCD табла, со екран чуствителен на допир. Одлична за вашето малечко да црта, вежба задачи и слично. Одлична замена за хартија со што додека вашето дете се забавува во исто време допринесува за заштита на животната средина.
Откако ќе завршите избришете ја сликата или зборовите со само еден допир на копчето и почнете од ново. Можете да пишувате и цртате со кој било предмет навид на пенкало, дури и со прст.
Дебелината од само неколку милиметри ја прави ултра лесна и лесно пренослива.
Бележник без хартија за заштита на животната средина. Не содржи хемиски компоненти.
Изработена од од трајни пластични материјали, безбедни за училишна и домашна употреба, како и за канцеларија. Не зрачи светлина, нема зрачење, нема сјај, се со цел да се заштити видот на корисниците.

Работи на литиумска батерија
Димензии: 23 x 15 x 0.7 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “8.5″ LCD табла за цртање и пишување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…