Adventure ранец

950.00 ден

Во денешно време ранец веќе не се носи само во училиште. Ги гледате насекаде: спортски, едноставни, шарени или модерни ранци со убав дизајн. Adventure ранецот е неопходна како за на училиште, така и за ваш дневен багаж или за време на кампување.

Compare

Опис

Во денешно време ранец веќе не се носи само во училиште. Ги гледате насекаде: спортски, едноставни, шарени или модерни ранци со убав дизајн. Adventure ранецот е неопходна како за на училиште, така и за ваш дневен багаж или за време на кампување. Овој ранец е исто така многу погоднен за авантуристички излет. Ранецот има преден џеб, со простор за помали додатоци, како што е вашиот паричник или кутија за моливи. Покрај тоа, ранецот има главен оддел и два преграда од страната за да ставите шише со вода, на пример.
 
Димензии: 29х20х40cm 17.5литри капацитет

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Adventure ранец”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…