Bestway базен 305x76cm

5,100.00 ден

Bestway базен 305x76cm.

Овој модел на Bestway базен е со доста прифатлива цена и практичен. Монтирањето е лесно и едноставно.
Compare

Опис

Bestway базен 305x76cm.

Овој модел на Bestway базен е со доста прифатлива цена и практичен. Монтирањето е лесно и едноставно. Дното и страните на овој базен се изработени од три слоја: внатрешен надворешен слој од ПВЦ, и двата квалитетни и издржливи, и среден слој од полиестер.
Овој тип на базен е идеален, ако не сакате потрошите премногу, но, исто така, сакате квалитет и стабилност.
Технички карактеристики:
Практичeн и лесен за поставување и собирање
Не бара скапо одржување
Трослојни страни и дно
Димензии:305x76cm
Капацитет на вода: 3,638 L 80%

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bestway базен 305x76cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…