Birth Record Рамка со два сета отпечатоци

750.00 ден

Забележете ги бесценетите спомени од раѓањето на вашето бебе со стил во оваа Birth Record Рамка со два сета отпечатоци. Рамката е составена од 4 рамки и содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен.

Compare

Опис

Забележете ги бесценетите спомени од раѓањето на вашето бебе со стил во оваа Birth Record Рамка со два сета отпечатоци. Рамката е составена од 4 рамки и содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен. Имате дел за фотографија, дел за отпечатоци од бебето и дел за податоците од раѓањето како име на бебето, тежина, должина, место на раѓање и датум на раѓање.
Лесен начин да создадете спомен кој ќе трае.
 
Достапна во три бои: бела, сина и розева
 
Димензии на рамката: 41 x 23cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Birth Record Рамка со два сета отпечатоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…