Bluetooth стерео слушалка за разговор 4.1

350.00 ден

Ослободете ги рацете од вашиот телефон и контролирајте го телефонот додека возите користејќи ја Bluetooth стерео слушалка за разговор 4.1. Обезбедува целосно HD искуство на звук за телефони и мрежи со широкопојасен интернет.

Compare

Опис

Ослободете ги рацете од вашиот телефон и контролирајте го телефонот додека возите користејќи ја Bluetooth стерео слушалка за разговор 4.1. Обезбедува целосно HD искуство на звук за телефони и мрежи со широкопојасен интернет.
Слушнете кога е времето за полнење, повторно поврзете ја изгубената конекција, одржувајте разговори,слушајте музика и многу повеќе.
Карактеристики:
-Удобен и издржлив
-Вградени контроли
-Поврзување
-Аудио
-USB
-AUDIO Откажување од бучава
-Со вградена литиумска батерија
-Компактабилен со Android
 
Спецификации:
-Време за разговор: До 4 часа
-Време на мирување: до 120 часа
-Приклучок за полнење Микро USB (120 минути за целосно полнење)
-Конекција до 10m
-Боја: Бела и црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bluetooth стерео слушалка за разговор 4.1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…