Bluetooth Hands-free Audio MP3 FM Трансмитер

550.00 ден

Bluetooth Hands-free Audio MP3 FM Трансмитерот е перфектна комбинација на висока стабилност, моќни функции, одличен квалитет и лесно управување.

Compare

Опис

Bluetooth Hands-free Audio MP3 FM Трансмитерот е перфектна комбинација на висока стабилност, моќни функции, одличен квалитет и лесно управување. Бидеќи има вграден микрофон овозможува добар квалитет на звукот. Подржува Bluetooth hands-free повици, што е многу погодно за разговарање на телефон додека возите. Благодарение на компактната големина, производот е лесен за инсталирање.
Карактеристики:
-Се приклучува во делот за запалка во автомобилот, -погодна димензија за заштеда на простор
-Изработен од висококвалитетни материјали и погоден за употреба
-Вграден микрофон за одговарање на телефонските повици
-Wireless дизајнот носи голем број на погодности
-Квалитет на стерео звукот ви овозможува да уживате додека слушате музика

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bluetooth Hands-free Audio MP3 FM Трансмитер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…