Bride To Be Фолија балони сет

350.00 ден

Bride To Be Фолија балони сет, идеални за секоја девојачка забава односно најубавата вечер која вашата пријателка ќе ја запамети за цел живот.

Compare

Опис

Bride To Be Фолија балони сет, идеални за секоја девојачка забава односно најубавата вечер која вашата пријателка ќе ја запамети за цел живот. Декор кој никој нема да остави рамнодушен.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Достапни бои: сребрена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bride To Be Фолија балони сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…