Cars сложувалка од 60pcs

350.00 ден

Cars сложувалка од 60pcs. Целосно посветени на децата.Сложувалката се состои од слика што ги отсликува ликовите кои најмногу ги сакаат децата.

Нема на залиха

Compare

Опис

Cars сложувалка од 60pcs. Целосно посветени на децата. Сложувалката се состои од слика што ги отсликува ликовите кои најмногу ги сакаат децата. Вклучувањето на слики со светли и интензивни бои помага во развивањето на вештините за набудување, логика и умешност. Квалитетот на материјалите и ексклузивната техника на печатење гарантираат слика која секогаш е убава, жива и колоритна, за долгочасовна забава. Сложувалката е изработена од високо квалитетни еколошки материјали.
 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cars сложувалка од 60pcs”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…