Cat луксузен сет од две шолји за топол напиток

790.00 ден

Cat луксузен сет од две шолји за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 2 шолји со 2 тацни и 2 лажички.

Нема на залиха

Compare

Опис

Cat луксузен сет од две шолји за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 2 шолји со 2 тацни и 2 лажички.
Совршена идеа за креативен подарок.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cat луксузен сет од две шолји за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…