Christmas Tree луксузен сет за топол напиток

590.00 ден

Christmas Tree луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично.
Compare

Опис

Christmas Tree луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 1 шолја, капаче и стаклена цефка.
Идеална идеа за креативен подарок.
Капацитет: 450ml

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Christmas Tree луксузен сет за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…