City Чадори

290.00 ден

Некои од нас уживаат во есенските прошетки и дождот. Останатите едвај чекаат сонце и нерасположено чекорат на дожд. Како и да е, чадорот наскоро сигурно ќе ви биде потребен, па можеби ќе го засакате дождот кога ќе ги видите овие интересни модели и ќе посакате да го „прошетате“ својот чадор.

Нема на залиха

Compare

Опис

Некои од нас уживаат во есенските прошетки и дождот. Останатите едвај чекаат сонце и нерасположено чекорат на дожд. Како и да е, чадорот наскоро сигурно ќе ви биде потребен, па можеби ќе го засакате дождот кога ќе ги видите овие интересни модели и ќе посакате да го „прошетате“ својот чадор.
Материјал: ПВЦ
Рамка: Робусна пластика
Рачка: Акрилик.
Начин на отварање: Автоматски.
Дијаметар: 120 см
Вкупна должина: 82 см
Достапни дезени: Лондон, Париз Ајфелова кула, Париз Триумфална капија, Пиза
Рамката е цврста и отпорна на ветрот

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “City Чадори”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…