Dede тракторче

1,800.00 ден

Помогнете му на вашето малечко да се движи со ова Dede тракторче. Ова тракторче е совршен начин да го одржувате вашето малечко активно. Во форма на супер-кул тракторче, децата можат да седат на седиштето и да туркаат заедно со своите стапала.

Compare

Опис

Помогнете му на вашето малечко да се движи со ова Dede тракторче. Ова тракторче е совршен начин да го одржувате вашето малечко активно. Во форма на супер-кул тракторче, децата можат да седат на седиштето и да туркаат заедно со своите стапала. Или можат да ја користат рачката одзади за да ги вежбаат своите чекори.
Што и да одлучат да прават, децата ќе бидат воодушевени од колоритниот дизајн.
Димензии: 63x29x36cm
Препорачана возраст: од 12-24 месеци
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dede тракторче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…