Dinosaur paradise

660.00 ден

Dinosaur paradise, диносауруси кои се поврзуваат со врзување. Специјално дизајнирана за деца со слики од нивните омилени диносауруси.

Compare

Опис

Dinosaur paradise, диносауруси кои се поврзуваат со врзување. Специјално дизајнирана за деца со слики од нивните омилени диносауруси.
Волшебните слики со светли светли бои и врзувањето го промовираат набљудувањето, логиката и рачните вештини на децата.
Високиот квалитет на материјалите и ексклузивната технологија за печатење обезбедуваат одлични, живописни и светли слики за игра која никогаш не завршува!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dinosaur paradise”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…