Купи!

Disco Led сијалица

250.00 ден

Disco Led сијалица идеална за домашни забави и родендени, забави во ресторани и дискотеки. Kако новогодишни декорации во вашиот дом или градина.

Compare

Опис

Disco Led сијалица идеална за домашни забави и родендени, забави во ресторани и дискотеки. Kако новогодишни декорации во вашиот дом или градина. Сијалицата дава диско ефект и го разубавува амбиентот на вашата прослава. Едноставна е за употреба, само се навртува на Е27 фасонка како и секоја обична сијалица.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Disco Led сијалица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…