Dolu Sit N Ride

950.00 ден

Помогнете му на вашето малечко да се движи со Dolu Sit N Ride. Овој 2-во-1 црвен автомобил е совршен начин да го одржувате вашето малечко активно. Во форма на супер-кул тркачки автомобил, децата можат да седат на седиштето и да туркаат заедно со своите стапала

Compare

Опис

Помогнете му на вашето малечко да се движи со Dolu Sit N Ride. Овој 2-во-1 црвен автомобил е совршен начин да го одржувате вашето малечко активно. Во форма на супер-кул тркачки автомобил, децата можат да седат на седиштето и да туркаат заедно со своите стапала. Или можат да ја користат рачката одзади за да ги вежбаат своите чекори.
Што и да одлучат да прават, децата ќе бидат воодушевени од колоритниот дизајн и пријателското лице на предната страна. Тие ќе обожаваат да притискаат на сирената за да им кажат на сите дека доаѓаат и тие!
 
Погоден за возраст од 12 месеци до 3 години
Димензии: 37x47x21cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dolu Sit N Ride”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…