Dolu Walk N Ride Unicorn

1,190.00 ден

Помогнете му на вашето малечко да се движи со Dolu Walk N Ride Unicorn. Овој 2-во-1 розев автомобил е совршен начин да го одржувате вашето малечко активно.

Compare

Опис

Помогнете му на вашето малечко да се движи со Dolu Walk N Ride Unicorn. Овој 2-во-1 розев автомобил е совршен начин да го одржувате вашето малечко активно. Во форма на супер-кул unicorn автомобил, децата можат да седат на седиштето и да туркаат заедно со своите стапала. Или можат да ја користат рачката одзади за да ги вежбаат своите чекори.
Што и да одлучат да прават, децата ќе бидат воодушевени од колоритниот дизајн и пријателското лице на предната страна. Тие ќе обожаваат да притискаат на сирената за да им кажат на сите дека доаѓаат и тие!
Погоден за возраст од 12 месеци до 3 години
Димензии: 30.5×40.6×71.1cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dolu Walk N Ride Unicorn”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…