Exclusive Slim Line снежна новогодишни елка 180cm

6,800.00 ден

Exclusive Slim Line снежна новогодишни елка 180cm. Ултра модерна и невообичаена новогодишна елка од Slims линијата со 530 гранчиња.

Compare

Опис

Exclusive Slim Line снежна новогодишни елка 180cm. Ултра модерна и невообичаена новогодишна елка од Slims линијата со 530 гранчиња. Овој модел на елка е за елегантен и модернистички изглед на вашиот дом или деловен простор. Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес, нé води низ празничната магија и не познава години. Од најмалите генерации па сé до најстарите, сите се радуваат на моментот на китењето на елката.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Exclusive Slim Line снежна новогодишни елка 180cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…