F1 детски сет со 48 парчиња

1,290.00 ден

F1 детски сет со 48 парчиња, одлична забава за вашето дете додека ги трка автомобилите по стазата.

Compare

Опис

F1 детски сет со 48 парчиња, одлична забава за вашето дете додека ги трка автомобилите по стазата.
Играњето со многу различни коцки ја развива умешноста на детето, му дава самодоверба да се движи самостојно и позитивно влијае на неговиот сетилен развој, го учи да се фокусира и да се концентрира во текот на играта. Неограничените можности за создавање и градење ја зголемуваат креативноста и ја развиваат имагинацијата на вашите најмили.
Шарени и разновидни блокови овозможуваат препознавање на бои и форми.
 
Производ се состои од 48 делови и вклучува 2 автомобили.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “F1 детски сет со 48 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…