Fancy шолја што сама меша

290.00 ден

Можете да се збогувате со процесот на мешање на вашиот пијалок со лажичка со шољата што сама меша

Нема на залиха

Compare

Опис

Можете да се збогувате со процесот на мешање на вашиот пијалок со лажичка со шолјата што сама меша.
Вие само ставете млеко во шолјата, додадете шеќер и кафе, и притиснете на копчето. Шолјата што сама меша ќе го измеша кафето без лажичка. Шолјата има и капак за полесен транспорт така што вашиот пијалок ќе биде постојано со вас. Заштедува време и енергија, како за подготовка така и за миење на шољата. Само ставете детергент и вода, притиснете на копчето и исплакнете.

Користи две ААА батерии
Димензии: 9×11.5cm
Капацитет: 350ml
Расположливи бои: црна, сина и розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fancy шолја што сама меша”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…