Fisher Price сет за чистење заби и цуцла за хранење во форма на јаготка

490.00 ден

Fisher Price сет за чистење на заби и цуцла за хранење во форма на јаготка, идеална за вашите најмили во периодот на растење на запчиња.

Нема на залиха

Compare

Опис

Fisher Price сет за чистење на заби и цуцла за хранење во форма на јаготка, идеална за вашите најмили во периодот на растење на запчиња. Во оваа цуцла можете да ставате овошје или припремени оброци во сетот за стекнување на здрави навики кај вашето малечко од самиот почеток.
Јаготката ќе биде вашиот најдобар пријател во периодт на растење на забчиња.
 
Карактеристики:
* Идеален за природна храна.
* Не дозволува залетнување на храна и гушење
* Цуцлата е изработена од мек силиконски материјал
* Лесна за држење, совршено за малите детски рачиња
* Трајна но мека за непцата на бебето
* Лесно за чистење и дезинфицирање
* Безбедно за миење во машина за садови
* Препорачана возраст: 6 месеци и повеќе.
* 100% без БПА

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fisher Price сет за чистење заби и цуцла за хранење во форма на јаготка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…