Halloween духче

250.00 ден

Совршено време за да го украсите вашиот дом со овој страшно добрар украс, Halloween духче.

Compare

Опис

Совршено време за да го украсите вашиот дом со овој страшно добрар украс, Halloween духче.
Работи на батерии (влучени во пакувањето)
Димензии: 16х11cm
Материјал на изработка: керамика

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Halloween духче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…