Happy Birthday Фолија балони сет златни

290.00 ден

Happy Birthday Фолија балони, идеални за роденденските забави на вашите најмили принцови и принцези. Идеален декор кој никој нема да остави рамнодушен.

Compare

Опис

Happy Birthday Фолија балони, идеални за роденденските забави на вашите најмили принцови и принцези. Идеален декор кој никој нема да остави рамнодушен.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Достапни бои: сребрена
Димензија на буква: 40cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Happy Birthday Фолија балони сет златни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…