Happy Wedding Фолија балони сет

590.00 ден

Happy Wedding Фолија балони, идеални за најпосебниот ден во вашиот живот. Идеален декор кој никој нема да остави рамнодушен.

Compare

Опис

Happy Wedding Фолија балони, идеални за најпосебниот ден во вашиот живот. Идеален декор кој никој нема да остави рамнодушен.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Достапни бои: златна
Димензија на буква: 40cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Happy Wedding Фолија балони сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…