Intex базенче во 3 бои 114x25cm

890.00 ден

Нека вашето малечко ги избегне топлините со Intex базенчето во 3 бои

Compare

Опис

Нека вашето малечко ги избегне топлините со Intex базенчето во 3 бои. Има доволно простор за децата да си играат. Има меки и удобни страници и е изработено од траен висококвалитетен винил, и е идеален за да ги заштити вашите малечки од штетното влијание на сонцето, додека тие уживаат во летото.
За внатрешна и надворешна употреба. Во текот на летото полнете го базенчето со вода, а во текот на останатите годишни времиња вашето малечко може да се забавува во својата соба со топчиња и играчки.
Погодно за возраст од 1-5 години
Димензии: 114x25cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex базенче во 3 бои 114x25cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…