Intex базенче 61x22cm

590.00 ден

Нека вашето малечко ги избегне топлините со Intex базенче. Има доволно простор за децата да си играат.

Compare

Опис

Нека вашето малечко ги избегне топлините со ова Intex базенче. Има доволно простор за децата да си играат. Има меки и удобни страници и е изработено од траен висококвалитетен винил, и е идеален за да ги заштити вашите малечки од штетното влијание на сонцето, додека тие уживаат во летото.
За внатрешна и надворешна употреба. Во текот на летото полнете го базенчето со вода, а во текот на останатите годишни времиња вашето малечко може да се забавува во својата соба со топчиња и играчки.
Погодно за возраст од 1-3 години
Димензии: 61x22cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex базенче 61x22cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…