Intex – Базен Еднорог со стреа

1,750.00 ден

Intex – Базен Еднорог со стреа. Магичен Intex еднорог базен со стреа најдобриот начин да го направите вашето дете среќно ова лето.

Compare

Опис

Intex – Базен Еднорог со стреа. Магичен Intex еднорог базен со стреа најдобриот начин да го направите вашето дете среќно ова лето. Intex базени се најдобри летени придружни на секое дете.

Intex производите на надувување ги задоволуваат највисоките безбедносни стандарди за обработка и материјали. Доволно е простран за безгрижна игра на вашите најмили.
Може да го наполните и со пластични топчиња кога ќе е посвежо. Подготвено за игра за 10 минути.
Карактеристики:
Материјал: PCV
Возраст: 2+
Димензии: 127 x 102 x 69 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex – Базен Еднорог со стреа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…