Intex базен со метална конструкција 450x220x84cm + филтер пумпа

16,990.00 ден

Овој модел на Intex базен е со доста прифатлива цена и практичен. Монтирањето е лесно и едноставно.

Compare

Опис

Овој модел на Intex базен е со доста прифатлива цена и практичен. Монтирањето е лесно и едноставно. Дното и страните на овој базен се изработени од три слоја: внатрешен надворешен слој од ПВЦ, и двата квалитетни и издржливи, и среден слој од полиестер.
Овој тип на базен е идеален, ако не сакате потрошите премногу, но, исто така, сакате квалитет и стабилност.
Технички карактеристики:
Практичeн и лесен за поставување и собирање
Не бара скапо одржување
Трослојни страни и дно
Метална конструкција

Димензии: 450x220x84cm
Капацитет на вода: 7.127L 80%

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex базен со метална конструкција 450x220x84cm + филтер пумпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…