Intex водоотпорен Bluetooth звучник со лед светло

2,590.00 ден

Совршена комбинација за идеална релаксација Intex водоотпорен Bluetooth звучник со лед светло кој плови и може да се користи како ноќна ламба.

Compare

Опис

Совршена комбинација за идеална релаксација Intex водоотпорен Bluetooth звучник со лед светло кој плови и може да се користи како ноќна ламба.
Уживајте во омилената музика додека пливатe или се релаксирате во вашиот базен. Овој забавен водоотпорен пловечки звучник се поврзува безжично преку Bluetooth и веднаш се синхронизира со компактабилните уреди. Обезбедува богат и пријатен звук, додека подводната светлина што ја менува бојата. Автоматски се вклучува кога звучникот е во употреба, создавајќи совршена забавна атмосфера во вашиот базен.
Спецификации:
– Работи на 3 x АА батерии (не се вклучени)
– Димензии: 17x17x13 cm
– Тежина: 576 g
– Моќност: 3W
– Bluetooth опсег до 30m

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex водоотпорен Bluetooth звучник со лед светло”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…