Продажба!

Intex гол

1,290.00 ден 950.00 ден

Радости и насмевки за вашето семејство со овој одличен Intex гол. Наменет за користење во вода, во двор, во домот и насекаде каде ќе посакате.

Compare

Опис

Радости и насмевки за вашето семејство со овој одличен Intex гол. Наменет за користење во вода, во двор, во домот и насекаде каде ќе посакате.
Доаѓа во сет со топка и торбички за додавање тежина за во вода.
Димензии:
-140 x 89 x 81 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Intex гол”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…