Intex гума жаба

590.00 ден

Одлична забава за вашите најмили во летниот период со Intex.

Нема на залиха

Compare

Опис

Одлична забава за вашите најмили во летниот период со Intex. Производ и бренд на кој можете да му верувате.
Погоден за запознавање на вашето дете со водата, игри во вода и забава. Има отворен дел за нозете за поголема слобода на вашето најмило додека ужива во водата. Овој производ е со стреа за заштита од сонце.
Карактеристики
– Погоден за возраст од 1-3 години
– Димензии: 119×79 cm
– Материјал: винил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex гума жаба”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…