Intex кулер за во вода

1,390.00 ден

Intex кулер за во вода со држачи за пијалоци, се што ви е потребно за совршено опуштање ова лето. Идеален за опуштен ден на плажа или базен.

Compare

Опис

Intex кулер за во вода со држачи за пијалоци, се што ви е потребно за совршено опуштање ова лето. Идеален за опуштен ден на плажа или базен. Одличен за секоја летна забава.
 
Карактеристики:
– изработен од издржлив пвц материјал
– атративен изглед
– дијаметар: 89cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex кулер за во вода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…