Intex мала рачна пумпа

200.00 ден

Intex мала рачна пумпа, со која може да ги напумпате сите реквизити на пумпање: базени, топки, гуми, итн…
Мини рачната пумпа работни едноставно со движење напред и назад.
Compare

Опис

Intex мала рачна пумпа, со која може да ги напумпате сите реквизити на пумпање: базени, топки, гуми, итн…
Мини рачната пумпа работни едноставно со движење напред и назад. Вклучува црево со прилагодлива млазница. Напред има држач за полесно користење. Практична за складирање или за транспорт поради малата димензија и тежина.
 
Димензии на продукт:12.7 x 5.1 x 40.6cm
Тежина: 159gr
Должина кога е отворена: 29cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex мала рачна пумпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…