Intex овално базенче

1,350.00 ден

Фантастичен Intex базен воден свет со меки страници и дно. Има доволно простор за децата да си играат. Изработен е од траен висококвалитетен винил, и е идеален за разладување на вашите деца во топлите денови, додека тие уживаат во летото.

Compare

Опис

Фантастично Intex овално базенче со меки страници. Има доволно простор за децата да си играат. Изработен е од траен висококвалитетен винил, и е идеален за разладување на вашите деца во топлите денови, додека тие уживаат во летото.
  • Погодно за возраст од 3+ години
  • Димензии: 163x107x46cm
 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex овално базенче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…